facebook web
Walentynki i Antywalentynki w Netia VOD

Walentynki i Antywalentynki w Netia VOD

Z okazji Święta Zakochanych mamy dla Was – w naszej aplikacji wideo na żądanie – kilkanaście specjalnych propozycji filmowych. Zarówno fani tego romantycznego święta, jak i osoby, które je hejtują, znajdą coś dla siebie!

Jak spędzić romantyczny walentynkowy wieczór we dwoje? Stoliki w najlepszych restauracjach są zapewne od dawna zarezerwowane, więc może warto postawić na odrobinę romantyzmu we własnym domu? 😊 Wystarczy włączyć swojego Netia Playera, żeby przekonać się, że święto zakochanych można fajnie spędzić w swoich czterech ścianach. Netia VOD to duża baza filmów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Zwłaszcza, że specjalnie z tej okazji udostępniliśmy w Netia VOD dwie mini-biblioteki filmowe, zarówno dla fanów Walentynek, jak i ich przeciwników. 😊

Walentynki, czyli dla romantycznych fanów tego święta mamy m.in.:

„Dalida. Skazana na miłość"

Ten film to niezwykła - i oparta na faktach (!) - historia burzliwego i pełnego namiętności życia Dalidy. Ta wszechstronna artystka, miss Egiptu i „Marilyn Monroe sceny disco” zdobyła w swojej karierze aż 70 złotych płyt! Warto poznać jej historię, bo ta pokazuje, że życie to nie tylko praca i wielka kariera. To również poszukiwanie prawdziwej miłości i… doprowadzanie swoich adoratorów do szaleństwa.

„Hiszpański temperament”

Jak się bawią, kłócą i kochają Hiszpanie z różnych stron swojego kraju? Doskonałą odpowiedzią na to pytanie jest ta zwariowana komedia, w której jedną z bohaterek jest Amaia pochodząca z kraju Basków. Dla Hiszpanów z północy najważniejsza jest rodzina, ale czy na pewno dla samej Amai? Przekonajcie się sami!

„Moja miłość”

Historia szalonej i namiętnej miłości z Vincentem Casselem i Emmanuelle Bercot w rolach głównych, która została nagrodzona jedną z głównych nagród podczas festiwalu w Cannes. Uosobienie marzeń każdej kobiety spotyka wybrankę swojego serca. Życie Georgio zmienia się nie do poznania. Co z tego wyniknie?

Antywalentynki, czyli dla przeciwnikom tej tradycji proponujemy:

„Amerykańska sielanka”

Film zrealizowany, na podstawie bestsellerowej i nagrodzonej Pulitzerem powieści Philipa Rotha, z Ewanem McGregorem, Jennifer Connelly i Dakotą Fanning w rolach głównych. Jak wygląda dekonstrukcja amerykańskiego społeczeństwa? Okazuje się, że piękna żona, wspaniała córka, dobra praca i wymarzony dom to nie wszystko.

„Dzień Bastylii”

Ten obraz będziemy polecali zawsze! „Dzień Bastylii” to trzymający w napięciu thriller, którego akcja dzieje się w Paryżu. Gdzieś pośród wybuchu bomb w metrze i rosnącej w mieście paniki, trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, co łączy agenta CIA i kieszonkowca? Czy 24 godziny na pewno im wystarczą? Zdecydowanie jeden z najlepszych thrillerów ostatnich lat!

„Twarz anioła”

Historia, która pokazuje, co się stanie, jeśli media wydadzą wyrok na długo przed prawdziwym sądem. „Twarz anioła”, to sensacyjna historia brutalnego morderstwa studentki, pokazana z perspektywy dziennikarskiego śledztwa. Prasa pisała, że w tej historii „jest wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny”. Odważycie się poznać prawdę?


Powiązane artykuły