facebook web
Atlas Arena ugości kolejne KSW!

Atlas Arena ugości kolejne KSW!

Każda Gala KSW gwarantuje olbrzymie emocje. Już 3. marca przeniesiemy się do Łodzi, gdzie w walce o mistrzowski pas zmierzą się Mamed Khalidov i Tomasz Narkun. To wyjątkowe wydarzenie obejrzycie w Netii!

Już w najbliższą sobotę, 3 marca, o godzinie 19 odbędzie się kolejna, już 42., Gala KSW! W walce wieczoru w łódzkiej Atlas Arenie o tytuł mistrza w wadze półciężkiej zmierzą się Mamed Khalidov z Tomaszem Narkunem! Po zwycięstwie z Borysem Mańkowskim na KSW 39, Khalidov sprawdzi się w walce z innym gwiazdorem - Narkunem. Ciężko jednoznacznie wskazać faworyta, więc nawet nie podejmujemy się wyboru.

Myślicie, że nie będzie więcej ciekawych walk? Nic bardziej mylnego! 😊 Gala przyniesie kilka innych ciekawych pojedynków, z których najlepiej zapowiadają się inne zmagania o mistrzowskie pasy. Tych będą bronili Mateusz „Gamer” Gamrot w kategorii lekkiej, który zmierzy się z niepokonanym w KSW Grzegorzem Szulakowskim oraz południowoamerykańskie starcie Brazylijki Ariane Lipski z Argentynką Silvaną Gomez Juarez.

Oprócz nich do klatki wejdą chcący odzyskać pas Michał Materla, który powalczy ze Scottem Askhamem. Nie wolno również lekceważyć pojedynków powracającego po kilku latach Łukasza Jurkowskiego, który stanie w szranki z Martinem Zawadą, Marcina Wójcika z Chrisem Fieldsem, Filipa Wolańskiego z Bartkiem Koperą i Krystiana Kaszubowskiego z Christopherem Henze.

Warto zwrócić uwagę na pojedynek w limicie do 57 kg dwóch debiutujących pań. Karolina Owczarz, była mistrzyni Polski juniorów w boksie i dziennikarka, zmierzy się z Pauliną Raszewską, wielokrotną mistrzynią Polski w sandzie, wicemistrzynią Polski w boksie tajskim oraz zawodniczką kickboxingu i boksu. Na papierze wygląda to bardzo dobrze i mamy nadzieję, że tak samo będzie w rzeczywistości! 😊

Dostęp do Gali KSW 42 w ramach PPV można zamówić już teraz poprzez swój NetiaPlayer. Możecie to zrobić poprzez aplikację PPV, która dostępna jest w menu głównym NetiaPlayera. Do 3 marca dostęp kosztuje 34,90 zł, natomiast w dniu Gali - 39,90 zł. Wydarzenie będzie można obejrzeć na kanale 500.


Powiązane artykuły