facebook web
Codzienna dawka wiedzy od Kuby Klawiter oraz Topowej Dychy

Codzienna dawka wiedzy od Kuby Klawiter oraz Topowej Dychy

Czy wiecie, że z Internetu korzysta już ok. 3,2 miliardy użytkowników, a coraz więcej ludzi wraca do używania tabletów? Youtuberzy Kuba Klawiter oraz Topowa Dycha przygotowali zestawienie najważniejszych nowinek technologicznych oraz ciekawostek o Internecie.

Korzystanie z Internetu to nieodłączny element każdego dnia. Wykorzystujemy go w pracy i dla rozrywki, na przykład oglądając filmiki na YouTube. Wyobrażacie sobie życie bez codziennej dawki humoru albo pakietu przydatnej wiedzy? My też nie 😊 Dlatego zapraszamy do obejrzenia filmików przygotowanych przez współpracujących z nami Youtuberów: Kuby Klawiter oraz Topowej Dychy.

Kuba Klawiter, autor cyklu filmików „Tech Week” nagrał kolejny odcinek, w którym przedstawia warte uwagi, najnowsze nowinki technologiczne:

Tech week.png

Natomiast Topowa Dycha przygotował dyszkę ciekawych faktów na temat Internetu:

Topowa Dycha.png

A do oglądania filmików na pewno Wam się przyda szybki Internet z TV od Netii, #niezmiennie za 49,99 przez cały okres trwania umowy, a nawet po zakończeniu kontraktu. W ramach usługi otrzymasz Internet 100 Mbit/s oraz 57 kanałów, tym 28 HD! Dodatkowo w pakiecie – bez dodatkowych kosztów miesięcznych – dostępne są wszystkie potrzebne urządzenia, takie jak: dekoder umożliwiający korzystanie z aplikacji VOD oraz router WiFi, dzięki któremu podłączysz się do Internetu.  

Więcej informacji: http://uslugi.netia.pl/niezmienny


Powiązane artykuły