facebook web
Rozrywka czy wiedza? A może i jedno, i drugie?

Rozrywka czy wiedza? A może i jedno, i drugie?

Święta i Sylwester już za rogiem. Cały czas w domu siedzieć nie będziemy, więc przygotowaliśmy dla Was coś ekstra – nowe okno otwarte! Od dzisiaj aż do 2 stycznia możecie wybierać spośród setek doskonałych programów i filmów!

Nasza Telewizja Osobista to ponad 200 kanałów w większości w HD. Możecie wybierać spośród 19 pakietów tematycznych, jeszcze przez prawie miesiąc możecie oglądać aż 50 (!!!) darmowych filmów, ale… to nie wszystko! Jak co miesiąc mamy dla Was też coś specjalnego 😊 Czas na nowe okno otwarte, które powoli staje się naszą nową, świecką tradycją ;) Od 1 grudnia aż do 2 stycznia przyszłego roku możecie z niego skorzystać, jeśli jesteście użytkownikami Telewizji Osobistej.

Zimowe widoki i coraz niższa temperatura za oknem nie sprzyjają spacerom, więc co powiecie na kilka lekcji historii i dużo rozrywki? 😊

Naszą pierwszą propozycją jest BBC Brit HD (kanał 56). Jest to jeden z naszych ulubionych kanałów. Skierowany jest przede wszystkim dla młodych mężczyzn, którzy znajdą na nim wszystko to, co lubią najbardziej. Motoryzacja, programy rozrywkowe i dokumentalne, czyli połączenie ważniejszych tematów z rozrywką. To właśnie tutaj możecie obejrzeć nowe odcinki „Top Gear” oraz klasyki pokroju „Allo, Allo”.

Dobrym jego uzupełnieniem jest BBC Lifestyle HD (kanał 89), czyli jeden z najlepszych kanałów lifestyle’owych dostępnych na rynku. Inspiracje do domu i życia? Nic prostszego, bo ten kanał słynie z emisji programów, którymi prezenterami są najprawdziwsi pasjonaci, m.in. Gok Wan i Rick Stein. „Dom w słońcu”, „Kolekcja dla dwojga” i „Chcę znów być sexy” to bardzo ciekawe propozycje. Sprawdźcie koniecznie.

Kolejnym ważnym kanałem jest BBC Earth HD (kanał 49). Jest to bardzo uniwersalny, przeznaczony dla każdego odbiorcy, kanał przyrodniczy, który pokazuje piękno otaczającego nas świata w bardzo nietypowy sposób. Produkcje są najwyższej jakości, obraz jest fenomenalny, ale co najważniejsze – programy są bardzo merytoryczne. Posłuchajcie przez chwilę Sir Davida Attenborougha – wielka klasa. My w szczególności polecamy „Błękitną planetę” – już dawno świat oceanów i mórz nie był tak dobrze pokazany!

Dodajcie do tego History HD (kanał 51), które w wyjątkowy sposób opowiada o ludziach i inspirujących historiach. W połączeniu z BBC Earth HD zapewnia rozrywkę i edukację na długie godziny!

BBC HD (kanał 48) jest to klasyczny kanał BBC, którego nie trzeba nikomu przestawiać. Znajdziecie na nim wszystko, co najlepsze 😊 Filmy i programy dokumentalne, popularnonaukowe i rozrywkowe. „Planeta ziemia II”, „Muszkieterowie”, „Nadkomisarz Banks” i „Hotel Babylon” to jedne z wizytówek obecnej ramówki.

Na sam koniec zostawiliśmy coś dla naszych najmłodszych widzów. Kto nie zna BBC CBeebies (kanał 101)? Każde dziecko w wieku od 1. do 6. roku życia uwielbia „Pirackie potyczki”, „Nasze zwierzaki”, „Ogródek pana Warzywko” i „Kręciołków”.

Nic tylko zasiąść przed telewizorem…


Powiązane artykuły